GÖNÜLLÜLÜK PROJESİ

Gönüllülük Projeleri ve Toplumla Paylaşım
Instyle Tekstil kurumsal sosyal sorumluluk anlayışı doğrultusunda toplumdan aldığını topluma geri vermeyi ilke edinmiş, bu sebeple de gönüllülük projesini hayata geçirmiştir. Instyle Tekstil’in kurumsal hedefleri ve misyonları doğrultusunda desteklediği sosyal sorumluluk projelerinin konuları ise öncelikli alanı olan firma çalışanları için yapılan gönüllü çalışmalar dışında spor, çevre ve eğitim olmak üzere üç kategoride gruplandırılmıştır.

Çalışanlar
Instyle Tekstil çalışanlarının kişisel gelişimlerine de büyük önem vermektedir. Bu nedenle kendi bünyesinde gönüllü çalışanlarla hayata geçirdiği sosyal aktivite kulüplerinin yaptıkları gönüllü çalışmalarla hem çalışanlarının kişisel gelişimlerine destek olmakta hem de çalışanlarında gönüllülük bilinci oluşturup, yaygınlaştırmayı hedeflemektedir.

BAŞAKŞEHİR GÜREŞ DERNEĞİ

Başakşehir Güreş Derneği, İstanbul’lu gençlere spor yapma olanağı sağlamak ve alt yapıdan geleceğin güreşçilerini yetiştirmek üzere, 12 Şubat 2012 yılında Güreş branşında kurulan ve bugüne kadar alt yapıda bir çok önemli başarıya imza atmış olan Dernek, yıllardır Başakşehirli çocuklara spor yapma imkanı sağlayarak geleceğin güreşçilerini yetiştirmek, Başakşehir’de ve Ülkemiz de milli ve manevi değerlerimize bağlı kalarak, başta Ata Sporumuz Güreş ve spor camiası olmak üzere toplumun eğitimi ve gelişimini sağlama konusunda öncü olmayı hedef haline getirmiş olan derneğe desteklerimiz sürmektedir.

ÇEVRE
Instyle Tekstil , çevre konusunda bugüne kadar yaptığı projeleri Türkiye’de bir çok başarılı çalışmaya imza atan bir sivil toplum örgütü olan TEMA ile EAG Geri Dönüşüm firması birlikte hayata geçirdi.