İNSAN KAYNAKLARI

Ürün ve hizmet kalitesinin doğrudan çalışanları ile başladığına inanan şirketimizde, büyüme hedeflerimizi ve stratejilerimizi destekleyecek, özgüveni yüksek ve insan ilişkileri açısından kendini geliştirmiş, kalifiye ve mutlu çalışanlar olduğunun bilincindeyiz.

Çalışanların motivasyonunu ve bağlılığını arttıracak bir ortam yaratmak, çalışanların gelişimine yatırım yapmak, bu ortamın korunup geliştirilmesi için gerekli politikaları ve teknik bilgiyi oluşturarak, şirketimizi nitelikli personel açısından çekici kılmak, nitelikli personelimizi korumak, temel insan kaynakları politikamızdır.

İnsan Kaynakları (İK) yönetimimizi de bu doğrultuda şekillendiriyoruz.
Kurulduğumuz ilk andan itibaren müşterilerimizin alışveriş alışkanlıklarını “Sıradanlıktan Öteye” taşımak amaçlı hareket eden firmamızın takım çalışanları arasında sizleri görmek bizleri mutlu edecektir.

Başvuru ve İşe Alım Süreci
CV/Özgeçmiş örneğinizi kariyer@instyletex.com adresine gönderiniz. CV/Özgeçmişinizin bize ulaşması ile birlikte başvuru süreciniz başlamış demektir. İlk olarak bilgi ve deneyimleriniz değerlendirilmekte ve varsa aranan pozisyonlarımızla eşleştirilmektedir.

CV/Özgeçmişinizde verdiğiniz bilgiler ve deneyimleriniz doğrultusunda aranan pozisyonlar için uygun olduğunuz saptandığında, sizinle temasa geçilerek iş görüşmesine davet edilirsiniz.

Açık pozisyonlarla eşleşmeyen Özgeçmişler veritabanımızda saklanmakta, uygun pozisyon oluşması halinde adaylarla irtibata geçilmektedir.

Bu irtibat sonrası, İnsan Kaynakları uzmanlarımız adaylarla bire-bir yapılandırılmış mülakat (Structured Interview) yapmakta ve mülakat sonuçları adaylara mail yoluyla iletilmektedir.

İlginiz için teşekkür ederiz.

İnsan Kaynakları Departmanı