Hakkımızda

Instyle Tekstil  1999 Yılından günümüze, Türkiye ve Yurtdışında giyim sektörünün ihtiyacı olan her türlü bay,bayan ve çocuk giyimi ihtiyaçlarının temin edilmesini sağlamaktadır.

2003 yılında ihracata  başlayan Instyle Tekstil çok kısa bir süre içinde yurt dışında da kendini   kabul ettirmiş ve şu an Türkiye’nin ileri gelen Hazır Giyim ihracatçıları arasında yerini almıştır. 

Kuruluşundan bu yana müşterileri ile karşılıklı güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen gösteren Instyle Tekstil temel hizmet anlayışı müşterilerinin ihtiyaçlarına göre en uygun kaliteli ürünleri sunmaktır. 

  • Pratik
  • Komfor
  • Fashion
  • Araştırma

Geniş Ürün Yelpazesi

İş dünyasına 140 çalışanı ile hizmet veren İstanbul’da 5.000 M2 kapalı alana sahip fabrikasında seri üretim yapmaktadır. Yıllık üretim kapasitesi 3.000.000 adet olan Instyle Tekstil, geniş ürün yelpazesi ile  bay – bayan ve çocuk giyim ile ilgili  sektöre seçenek ve hizmet sunmaktadır.  Yüksek kaliteli ürünler üreterek müşterilerine zamanında teslim etmek, kalite yarışında yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da önde olabilmek Instyle Tekstil ‘in ana hedefidir. Günümüz dünyasında yaşam şartlarının değişiklikler göstermesi sebebiyle insan sağlığını öncelikli gören Instyle Tekstil  organik kumaşlar ile üretilen ürünleri fashion modelleri ve değişik örme ürün grupları ile müşterilerine Güven ve Prestij sağlamaktadır. 

Teknoloji, Başarı, Memnuniyet

Instyle Tekstil başarılı yönetimi, güçlü sermaye yapısı, gelişen teknolojiye ayak uydurması ve tüketici eğilimlerini dikkate alması gibi özellikleri sayesinde istikrarlı bir gelişmenin ve büyüme göstermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Deneyimli personel ve modern makine parkuru ile Instyle Tekstil; gerek ürün kalitesi, gerekse satış öncesi ve sonrası verilen kaliteli hizmet sayesinde, yurt içindeki ve yurt dışındaki müşterilerinin memnuniyetini kazanma başarısını göstermiş ve kalitede ulaştığı en son noktayı, başlangıç noktası edinmeyi kendisine ilke edinmiştir.